HR
Finance

Team

Frederik Houpe

Partner Conessence groep

frederik@conessence.com

+32 473 95 10 27

Melissa De Craemer

Partner Conessence groep

melissa@conessence.com

+32 470 46 12 93

Evelyne Ballière

Partner Conessence Executive Search

evelyne@conessence.com

+32 472 23 18 11

Jorn Debrock

BU Manager Oost-Vlaanderen
Finance & HR

jorn@conessence.com

Mathieu Ackerman

BU Manager West-Vlaanderen
Finance & HR

mathieu@conessence.com

Manon Oris

Consultant
Oost-Vlaanderen Finance

manon@conessence.com

Lisa Willems

Senior Consultant
HR

lisa@conessence.com

Eyup Degirmenci

Consultant Antwerpen
Finance

eyup@conessence.com

Gianni Tommelein

Consultant Vlaanderen
Finance Controlling

gianni@conessence.com

Matthijs Devloo

Consultant West-Vlaanderen
Finance

matthijs@conessence.com

Iris Coryn

Consultant
HR

iris@conessence.com

Marjan de Munter

Consultant
HR

marjan@conessence.com

Maxime Keppens

Consultant Oost-Vlaanderen
Finance

maxime@conessence.com

Hilde De Scheemaeker

Finance & HR Manager

hilde@conessence.com

Sophie Naessens

BU Manager Interim Management 

sophie@conessence.com

Neal De Cock

Consultant Oost-Vlaanderen
Finance

neal@conessence.com

Alyssa Gailliaert

Consultant West-Vlaanderen
Finance

alyssa@conessence.com

Conessence gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close