Team

Frederik Houpe

Partner

frederik@conessence.com

+32 473 95 10 27

Melissa De Craemer

Partner

melissa@conessence.com

+32 470 46 12 93

Edwig Tanghe

Partner

edwig@conessence.com

+32 479 99 08 87

Ellen Himschoot

Sales Manager

ellen.himschoot@conessence.com

Klaus De Pillecyn

BU Manager Finance

klaus@conessence.com

Jorn Debrock

BU Manager Finance

jorn@conessence.com

Mathieu Ackerman

BU Manager Finance

mathieu@conessence.com

Evelyne Ballière

BU Manager Finance

evelyne@conessence.com

Patrick Descamps

BU Manager Finance

patrick@conessence.com

+32 486 14 14 01

Şenay Vereecke

Consultant

senay@conessence.com

Ines Swaelens

Consultant

ines@conessence.com

Manon Oris

Consultant

manon@conessence.com

Thierry Feijens

Consultant

thierry@conessence.com

Eyup Degirmenci

Consultant

eyup@conessence.com

Hilde De Scheemaeker

Finance & HR Manager

Tessa Desplenter

Office manager

tessa.desplenter@conessence.com

Conessence gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close