HR
Finance

Team

Frederik Houpe

Partner Conessence groep

frederik@conessence.com

+32 473 95 10 27

Melissa De Craemer

Partner Conessence groep

melissa@conessence.com

+32 470 46 12 93

Evelyne Ballière

Partner Conessence Executive Search

evelyne@conessence.com

+32 472 23 18 11

Jorn Debrock

Director
Finance
Vlaanderen

jorn@conessence.com
0485 03 65 51

Mathieu Ackerman

Director
Finance
Vlaanderen

mathieu@conessence.com
0475 94 42 70

Eyup Degirmenci

Consultant
Finance
Antwerpen

eyup@conessence.com
0470 69 85 26

Gianni Tommelein

Senior Consultant
Finance Controlling
West-Vlaanderen

gianni@conessence.com
0456 17 59 53

Matthijs Devloo

Senior Consultant
Finance
West-Vlaanderen

matthijs@conessence.com
0470 05 01 73

Iris Coryn

Consultant
HR
Oost-Vlaanderen

iris@conessence.com
0473 28 86 51

Marjan de Munter

Consultant
Finance Controlling
Oost-Vlaanderen

marjan@conessence.com
0479 42 57 06

Maxime Keppens

Consultant
Finance
Oost-Vlaanderen

maxime@conessence.com
0492 97 34 36

Neal De Cock

Consultant
Finance
Oost-Vlaanderen

neal@conessence.com
0495 74 73 53

Ruben Marechal

Consultant 
Finance
West-Vlaanderen

ruben@conessence.com
0495 68 42 59

Lotte Eeckhout

Consultant
Finance Controlling
Oost-Vlaanderen

lotte@conessence.com
0497 22 87 17

Eline Coppens

Finance & HR Manager

eline@conessence.com

Ariane Matthys

Office Manager

ariane@conessence.com

Loïc Mol

Consultant
Finance

West-Vlaanderen

loic@conessence.com
0495 61 10 93

Lennert Smet

Consultant
Finance
Antwerpen

lennert@conessence.com
0478 70 54 65

Delphine Hiel

Consultant
Finance Controlling
West – Vlaanderen

delphine@conessence.com
0470 02 56 05

Manou Schoonbaert

Consultant
HR
Antwerpen

manou@conessence.com
0472 64 00 41

Conessence gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close