Team

Frederik Houpe

Partner Conessence groep

frederik@conessence.com

+32 473 95 10 27

Melissa De Craemer

Partner Conessence groep

melissa@conessence.com

+32 470 46 12 93

Evelyne Ballière

Partner Conessence - Executive Search

evelyne@conessence.com

+32 472 23 18 11

Klaus De Pillecyn

BU Manager Finance

klaus@conessence.com

Jorn Debrock

BU Manager Finance Oost-Vlaanderen

jorn@conessence.com

Mathieu Ackerman

BU Manager Finance West-Vlaanderen

mathieu@conessence.com

Şenay Vereecke

Consultant West-Vlaanderen

senay@conessence.com

Ines Swaelens

Consultant Groot-Bijgaarden 

ines@conessence.com

Manon Oris

Consultant Oost-Vlaanderen

manon@conessence.com

Lisa Willems

Consultant West-Vlaanderen

lisa@conessence.com

Eyup Degirmenci

Consultant Antwerpen

eyup@conessence.com

Gianni Tommelein

Consultant Finance

gianni@conessence.com

Hilde De Scheemaeker

Finance & HR Manager

hilde@conessence.com

Siel Schoonbaert

Consultant West-Vlaanderen

siel@conessence.com

Matthijs Devloo

Consultant Oost-Vlaanderen

matthijs@conessence.com

Conessence gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close