HR
Finance

Team

Frederik Houpe

Partner Conessence groep

frederik@conessence.com

+32 473 95 10 27

Melissa De Craemer

Partner Conessence groep

melissa@conessence.com

+32 470 46 12 93

Evelyne Ballière

Partner Conessence - Executive Search

evelyne@conessence.com

+32 472 23 18 11

Klaus De Pillecyn

BU Manager Vlaanderen
Finance Controlling

klaus@conessence.com

Jorn Debrock

BU Manager Oost-Vlaanderen
Finance & HR

jorn@conessence.com

Mathieu Ackerman

BU Manager West-Vlaanderen
Finance & HR

mathieu@conessence.com

Şenay Vereecke

Consultant West-Vlaanderen 
HR

senay@conessence.com

Ines Swaelens

Senior Consultant
Oost-Vlaanderen Finance

ines@conessence.com

Manon Oris

Consultant
Oost-Vlaanderen Finance

manon@conessence.com

Lisa Willems

Senior Consultant
West-Vlaanderen Finance

lisa@conessence.com

Eyup Degirmenci

Consultant Antwerpen
Finance

eyup@conessence.com

Gianni Tommelein

Consultant Vlaanderen
Finance Controlling

gianni@conessence.com

Siel Schoonbaert

Consultant West-Vlaanderen
Finance

siel@conessence.com

Matthijs Devloo

Consultant Oost-Vlaanderen
Finance

matthijs@conessence.com

Iris Coryn

Consultant Oost-Vlaanderen
HR

iris@conessence.com

Marjan de Munter

Consultant West-Vlaanderen
HR

marjan@conessence.com

Maxime Keppens

Consultant West-Vlaanderen
Finance

maxime@conessence.com

Hilde De Scheemaeker

Finance & HR Manager

hilde@conessence.com

Conessence gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close