Team

Partners

Edwig Tanghe
Partner Conessence, Interim Manager Conessence Finance

E. edwig@conessence.com

Lees meer

Frederik Houpe
Partner Conessence, Interim Management, Werving & Selectie

E. frederik@conessence.com

Mijn nieuwe item

Team

Şenay Vereecke
Consultant Werving & Selectie

E. senay@conessence.com

Lees meer

Jorn Debrock
BU Manager Werving & Selectie Oost-Vlaanderen

E. jorn@conessence.com

Lees meer

Tessa Desplenter
Consultant Werving & Selectie

E. tessa.desplenter@conessence.com

Lees meer

Mathieu Ackerman
Consultant Werving & Selectie

E. mathieu@conessence.com

Thierry Feijens
Consultant Werving & Selectie

E. thierry@conessence.com

Klaus De Pillecyn
Business Manager Interim Management

E. klaus@conessence.com

Ines Swaelens
Consultant Werving & Selectie

E. ines@conessence.com

Evelyne Ballière
BU Manager Finance

E. evelyne@conessence.com

Patrick Descamps
BU Manager Controlling Business Essentials

E. patrick@conessence.com

Manon Oris
Consultant Werving & Selectie

E. manon@conessence.com

Onze interim managers

Interim Managers
Experten in Finance & groeistrategie

E. frederik@conessence.com 

Lees meer