Team

Partners

Edwig Tanghe
Partner Conessence, Interim Manager Conessence Finance

E. edwig@conessence.com

Lees meer

Ilse Lefebvre
Managing Partner Conessence

E. ilse@conessence.com

Lees meer

Frederik Houpe
Partner Conessence, Interim Management, Werving & Selectie

E. frederik@conessence.com

Georges Hanot
Partner Conessence Strategic

E. georges@conessence.com

Lees meer

Melissa De Craemer
Partner Conessence, Manager Werving & Selectie

E. melissa@conessence.com

Lees meer

Team

Şenay Vereecke
Consultant Werving & Selectie

E. senay@conessence.com

Lees meer

Jorn Debrock
Consultant Werving & Selectie

E. jorn@conessence.com

Lees meer

Tessa Desplenter
Consultant Werving & Selectie

E. tessa.desplenter@conessence.com

Lees meer

Mathieu Ackerman
Consultant Werving & Selectie

E. mathieu@conessence.com

Thierry Feijens
Consultant Werving & Selectie

E. thierry@conessence.com

Klaus De Pillecyn
Business Manager Interim Management

E. klaus@conessence.com

Philip Bogaert
BU Manager Controlling Business Essentials

E. philip@conessence.com

Lees meer

Onze interim managers

Interim Managers
Experten in Finance & groeistrategie

E. frederik@conessence.com 

Lees meer