Team

Partners

Edwig Tanghe
Partner Conessence, Interim Manager Conessence Finance

E. edwig@conessence.com

Lees meer

Ilse Lefebvre
Managing Partner Conessence

E. ilse@conessence.com

Lees meer

Leslie Wallaeys
Partner Conessence, Interim Manager Conessence Finance

E. leslie@conessence.com

Lees meer

Frederik Houpe
Partner Conessence, Interim Management, Werving & Selectie

E. frederik@conessence.com

Georges Hanot
Partner Conessence Strategic

E. georges@conessence.com

Lees meer

Melissa De Craemer
Partner Conessence, Manager Werving & Selectie

E. melissa@conessence.com

Lees meer

Team

┼×enay Vereecke
Consultant Werving & Selectie

E. senay@conessence.com

Lees meer

Jean-Baptiste Van den Avenne
Interim Manager Conessence Finance

E. jeanbaptiste@conessence.com

Lissie Haers
Consultant Werving & Selectie

E. lissie@conessence.com

Jorn Debrock
Consultant Werving & Selectie

E. jorn@conessence.com

Lees meer

Tessa Van Peteghem
Administratief & Boekhoudkundig Consultant

E. tessa@conessence.com

Onze interim managers

Interim Managers
Experten in Finance & groeistrategie

E. frederik@conessence.com 

Lees meer

Vacatures
Vertrouwelijk
inAntwerpen
Vertrouwelijk
inAALTER
Vertrouwelijk
inAalst
Vertrouwelijk
inKortrijk
Geen account ?

Hebt u nog geen account maar wenst u toch alvast spontaan te solliciteren? Twijfel dan niet langer en maak vlug gratis een account aan!

Maak account aan